Кількість
|
Вартість
|
||
|
Artemida+ (Артеміда+) VISION — комплекс фітоестрогенів, вітамінів і мінералів для підтримання краси та здоров'я жінок у будь-якому віці.
Нормалізує менструальний цикл, відсуває настання клімаксу, полегшує його симптоми, знижує больовий синдром, запобігає запальним процесам статевої сфери. Підтримує нормальний рівень і правильний баланс гормонів в організмі. А в разі менопаузи, що вже настала, позбавить болісних симптомів — припливів, пітливості, сухості піхви, змін настрою.
Комплексна дія Artemida+ VISION, що встановлює правильний баланс гормонів, підходить будь-якій жінці і за умови регулярного вживання подовжує репродуктивний період, а отже, і жіночу молодість. Сприяє усуненню фізичної та емоційної напруги.
Має здатність не тільки підміняти дію гормонів, але також збільшувати чутливість рецепторів організму до цих гормонів. Оскільки Артеміда Візіон не містить синтетичних компонентів, застосовувати її безпечно. Цей комплекс захистить вас від усіх тих негативних явищ, які характерні прийому типових гормональних ліків, створених на основі штучних хімічних складових.
На відміну від синтетичних гормональних препаратів містить рослини, що володіють відомими прогормональними властивостями, що робить комплекс Артеміда VISION безпечним у застосуванні.
Вітекс священний — це природний засіб №1 для полегшення ПМС і симптомів менопаузи. Його застосовують для регулювання менструального циклу, усунення клімактеричних порушень, зупинки післяпологових кровотеч, як засіб для завершення лактації та для лікування кістоутворень. Знімає неприємні симптоми під час ПМС і менопаузи, нервозність, безсоння, перепади настрою. Будучи гормональним регулятором і тоніком для нервової системи, вітекс священний регулює жіночий гормональний баланс і полегшує ці стани.
Екстракт шишок хмелю містить фітоестрогени, які допомагають регулювати гормональний баланс у жінок. Він здатний знизити інтенсивність симптомів менопаузи, відновлює менструальний цикл і підтримує здоров'я репродуктивної системи. Рекомендується для полегшення менструальних болів і симптомів клімактеричного дискомфорту, пов'язаних із нестачею естрогенів. Діючи подібно до природних жіночих гормонів, ізофлавони зменшують частоту та інтенсивність припливів, нормалізують тиск, що призводить до поліпшення сну та емоційного статусу жінки.
Екстракт листя і квітів червоної конюшини має протизапальну дію, застосовується в гінекологічній практиці в разі запалення придатків, порушення менструального циклу, рясних маткових кровотеч, болісних менструацій, різних гінекологічних захворювань і запалення сечового міхура. Конюшина корисна не тільки молодим дівчатам, а й зрілим жінкам. Вона віддаляє клімактеричний період і поліпшує самопочуття, зменшує відчуття жару, пітливості в період клімаксу, що вже настав, завдяки фітоестрагенам — природним речовинам, які за своїм складом дуже схожі на жіночий гормон естроген.
Екстракт насіння льону містить фітоестрогени, такі як лігнани. Вони мають здатність заміщати функціонування жіночих статевих гормонів, викликаючи підвищення або зниження їхньої активності залежно від рівня. Це допомагає регулювати гормональний баланс, що може бути корисним у період менопаузи. Завдяки вмісту лігнанів ARTEMIDA+ ефективно полегшує симптоми менопаузи: припливи, болі в суглобах, затримку рідини, збільшення ваги та багато іншого. Насіння льону ефективне в профілактиці остеопорозу, особливо спричиненого менопаузою.
Мускатний горіх підвищує статевий потяг, позбавляє фригідності, відновлює менструальний цикл, усуває болісні спазми під час місячних, лікує мастопатію, полегшує «приливи» в клімактеричний період. Ця спеція також може допомогти змінити вашу зовнішність, змусивши вас виглядати на кілька років молодше. Вона покращує загальний стан шкіри, робить її пружною та еластичною, позбавляє прищів і зморшок. Сприятливо впливає на волосся: прискорює його ріст, припиняє випадіння. До того ж мускатний горіх може зменшити тягу до солодкого, тим самим сприяючи зниженню ваги.
Вітамін Е стимулює вироблення естрогену і прогестерону, налагоджує менструальний цикл, сприяє виходу кров'яних згустків під час менструацій і полегшує неприємні симптоми менопаузи. Корисний завдяки своїм антиоксидантним властивостям, що допомагають зменшити дратівливість, набряклість і чутливість грудей перед менструацією. Жінкам у період менопаузи рекомендований для загальної підтримки здоров'я. Вітамін Е стимулює роботу потових залоз, які часто виходять з ладу під час клімаксу. Після настання менопаузи допомагає в реструктуризації кісток у разі остеопорозу і знижує ризик серцево-судинних захворювань.
Вітамін С допомагає контролювати рівень гістаміну і зменшує свербіж шкіри, який є поширеним симптомом менопаузи. Важливий для підтримки щільності кісткової тканини і може допомогти полегшити припливи. Щоденне вживання вітаміну С може зменшити менструальні болі, зокрема в разі ендометріозу. Допомагає засвоюватися залізу, кількість якого знижується під час менструацій. Вітамін С може впливати на гормони, які відіграють важливу роль у менструації.
Вітаміни Е і С так само мають антиоксидантну дію. Вони необхідні для нормального функціонування ендокринних органів, включно з гіпоталамусом і яєчниками.
Вітамін D3 впливає на рівень естрогену і прогестерону, які впливають на регулярність менструального циклу, менопаузу, фертильність і вагітність. Експерименти показали, що дефіцит вітаміну знижує показники фертильності та погіршує статеву поведінку. Роль дефіциту вітаміну D було доведено за таких хронічних больових станів, як м'язово-скелетний біль, болі в літньому віці, передменструальний синдром, фіброміалгія і дисменорея. Особливо корисний вітамін Д3 під час клімаксу. Елемент необхідний для профілактики остеопорозу, нормалізації гормонального фону, поліпшення самопочуття.
Біотин бере участь у багатьох біохімічних процесах у нашому організмі, впливаючи на стан шкіри, волосся, нігтів, нервової системи, імунітету, обміну речовин тощо. Бере участь у виробленні жіночих статевих гормонів, сприятливо впливає на процес згортання крові, що особливо важливо для жінок з рясною менструацією. Хоча біотин не пов'язаний безпосередньо із симптомами менопаузи, він допомагає підтримувати загальне здоров'я на цьому етапі життя. Вітамін B7 допомагає зменшити наслідки гормонального дисбалансу. Крім того, біотин необхідний для метаболізму і виробництва енергії в організмі, що корисно під час менопаузи, коли рівень енергії може коливатися через гормональні зміни.
Фолієва кислота допомагає організувати правильне функціонування всіх органів і запобігти передчасному старінню. Вітамін В9 здатний запобігти ранньому настанню менопаузи і знизити вираженість і тяжкість клімактеричного синдрому. Регулярний прийом вітаміну B9 підвищує жіночий настрій. Це особливо допомагає при ПМС і клімаксі. Вітамін B9 посилює функціонування естрогенів. Під його дією вирівнюється гормональний фон в організмі жінки, завдяки чому врівноважується її емоційний стан. Цей вітамін ефективний навіть у період ПМС.
Вітамін B12 бере участь у формуванні клітин, синтезі ДНК, функціонуванні нервової системи та метаболізмі деяких амінокислот і жирних кислот. Вітаміни B9 і В12 допомагають поділу еритроцитів, які необхідні для підтримки постійної циркуляції кисню в організмі. Тому їх називають кровотворними вітамінами. Жінки особливо схильні до дефіциту вітаміну B12. Доведено, що тривалий низький рівень вітаміну B12 і висока концентрація гомоцистеїну можуть послабити кісткову тканину і призвести до виникнення остеопорозу. Тому, починаючи з 45 років, для профілактики вікового остеопорозу рекомендується приймати препарати з вітамінами D3 і B12.
Цинк відповідає за нормальний менструальний цикл. Ефективний при лікуванні акне і СПКЯ (синдрому полікістозних яєчників). Зменшує запалення в організмі і знижує рівень простагландинів, тим самим зменшуючи менструальні болі. Мікроелемент регулює роботу яєчників і відповідає за своєчасну овуляцію. Підтримує вироблення основних жіночих гормонів естрогену і прогестерону. Допомагає клітинам засвоювати колаген, що дає змогу полегшити симптоми сухості піхви. Підтримує міцність і щільність кісток, тим самим запобігаючи розвитку остеопорозу. Цинк також відповідає за здоров'я шкіри, волосся і нігтів.
Хром впливає на обмін речовин, особливо на метаболізм вуглеводів, білків і жирів, допомагає регулювати перетворення вуглеводів на енергію. Зменшує запалення шкіри, підтримує здоровий ріст волосся і міцність нігтів. Основна причина, з якої жінкам потрібен піколінат хрому, — це придушення перепадів настрою під час ПМС. При менопаузі мікроелемент допомагає послабити симптоматику з боку нервової системи. Також хром запобігає наслідкам стресів, недосипання і нервового потрясіння. Хром може поліпшити здоров'я і фізичний стан у разі СПКЯ.
Властивості комплексу Артеміда+:
- Підтримує нормальний рівень гормонів.
- Допомагає відстрочити настання клімактеричного періоду завдяки підтримці достатнього рівня естрогенів в організмі жінки.
- Нормалізує менструальний цикл.
- Знижує больовий синдром у передменструальний період і під час менструації.
- Допомагає полегшити симптоми ПМС: дратівливість, швидку стомлюваність і набряки.
- Усуває неприємності, пов'язані з менопаузою: припливи, пітливість, сухість піхви, зміни настрою.
- Сприяє зменшенню безсоння, пов'язаного з менопаузою.
- Усуває фізичне та емоційне напруження.
- Стимулює вироблення дофаміну (гормону позитивних емоцій) і знижує секрецію пролактину (гормону стресу).
- Слугує альтернативою гормональній терапії, хоча це не гормональний препарат.
- Знижує ризик виникнення запальних процесів у жіночій статевій сфері.
- Чинить заспокійливу дію, покращує роботу серця, розслабляє мускулатуру кишечника.
- Має протимікробну дію, благотворно впливає на функцію шлунково-кишкового тракту.
- Має спазмолітичну та судинорозширювальну дію.
- Застосовується в разі запальних захворювань сечового міхура, сечовивідних шляхів і сечокам'яної хвороби.
- Нормалізує роботу центральної нервової системи.
- Забезпечує антиоксидантну підтримку.
- Нормалізує артеріальний тиск.
- Покращує периферичний кровообіг, розширює судини, знижує в'язкість крові та запобігає тромбоутворенню.
- Знижує холестерин у крові.
- Перешкоджає розвитку мастопатії.
- Продовжує репродуктивну функцію.
- Має сечогінну й антисептичну дію.
- Підвищує лібідо.
- Нормалізує функціональний стан ендокринної системи.
- Сприяє уповільненню процесів старіння.
- Сприяє здоров'ю і міцності кісток у період менопаузи.
- Профілактика виникнення онкопатології.
- Нормалізує мінеральний обмін.
- Підтримує здоров'я шкіри, волосся і нігтів.
- Підтримує здоровий обмін речовин і допомагає впоратися зі змінами ваги.
Рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі — джерела фітоестрогенів, поліфенолів, флавоноїдів, фітостероїдів, органічних кислот, глікозидів, а також біоханіну А, вітамінів Е, С, D3, В9, В12, Біотину, цинку, хрому та мелатоніну.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
ВІТЕКС СВЯЩЕННИЙ (Прутняк звичайний) — це природний засіб номер один для полегшення ПМС і симптомів менопаузи. Екстракт вітексу знижує рівень пролактину, завдяки чому нормалізується менструальний цикл, скорочується тривалість і рясність менструацій, а також знижується ризик захворювань молочної залози. Знімає неприємні симптоми під час ПМС і менопаузи, нервозність, безсоння, перепади настрою. Вчені стверджують, що в природі існує мало рослин, рівних прутняку за вмістом сильнодіючих лікувальних речовин. Він містить вітаміни, мікроелементи, поліфеноли, флавони, фітостероїди, терпеноїди, флавоноїди, глікозиди та ефірні олії. Але найбільше цінуються саме плоди священного вітексу, які містять кумарини та органічні кислоти (до 1,3 %), зокрема мурашину, оцтову, капронову, олійну, валеріанову та пропіонову. Вітекс широко відомий у гінекології завдяки високому вмісту фітоестрогенів. Його застосовують для регулювання менструального циклу, усунення клімактеричних порушень, зупинки післяпологових кровотеч і як засіб для завершення лактації, для лікування кістоутворень. Плоди вітексу стимулюють роботу шлунково-кишкового тракту, усувають захворювання селезінки та печінки, чинять антисептичну, тонізувальну та загальнозміцнювальну дію. Екстракт вітексу допомагає однаково успішно регулювати гормональний дисбаланс (естроген — прогестерон) як у чоловіків, так і в жінок. Прутняк знижує рівень фолікулостимулюючого гормону і підвищує лютеїнізуючий гормон, що знижує рівень естрогену і підвищує рівень прогестерону. Тому він особливо корисний жінкам із порушеннями лютеїнової фази. Не менше значення відведено нейропротекторному та дофамінергічному ефекту: рослина стимулює опорні точки нейромедіатора дофаміну, тим самим пригнічуючи секрецію пролактину. Однією з найпопулярніших і добре вивчених властивостей вітексу є його здатність зменшувати симптоми ПМС. Зазвичай рівень естрогену високий у першій половині менструального циклу, а потім знижується, тоді як рівень прогестерону підвищується у другій половині під час фази овуляції. Низький рівень прогестерону може спричинити симптоми ПМС: набрякання і болючість грудей, депресію, дратівливість, менструальні спазми тощо. Будучи гормональним регулятором і тоніком для нервової системи, вітекс священний регулює жіночий гормональний баланс і полегшує ці стани. Вітекс може поліпшити жіночу фертильність завдяки впливу на рівень пролактину. Це особливо актуально для жінок із дефектом лютеїнової фази або вкороченою другою половиною менструального циклу. Вітекс має властивості, які можуть зменшити симптоми синдрому полікістозних яєчників (СПКЯ). Крім того, вітекс може запобігти депресії, неврологічним розладам і перепадам настрою. Екстракт рослини врівноважує інтенсивність впливу ендогенного дофаміну та силу дофамінергічної відповіді на стрес. Коли дофамін надмірно активний, вітекс може послабити його дію. Якщо ефекту дофаміну недостатньо, він його підтримує. Здатність рослини впливати на гормональну систему використовується для полегшення симптомів менопаузи, таких як приливи, дратівливість, пітливість, відчуття сухості та болісні відчуття в інтимній близькості, погана якість сну. Багато досліджень продемонстрували позитивний ефект від застосування препаратів вітексу в період менопаузи. Під час наукового експерименту жінкам у пременопаузі та постменопаузі давали препарати вітексу. Серед учасників дослідження 33% повідомили про значне поліпшення, а ще 36% повідомили про помірне поліпшення симптомів, включно з сухістю, нічною пітливістю і приливами.
ЕКСТРАКТ ШИШОК ХМЕЛЮ містить фітоестрогени, які допомагають регулювати гормональний баланс у жінок. Він здатний знизити інтенсивність симптомів менопаузи, відновлює менструальний цикл і підтримує здоров'я репродуктивної системи. У гінекологічній практиці використання шишок хмелю рекомендується для полегшення менструального болю і симптомів клімактеричного дискомфорту, пов'язаних із нестачею естрогенів. Діючи подібно до природних жіночих гормонів, ізофлавони зменшують частоту та інтенсивність припливів, нормалізують тиск, що призводить до поліпшення сну та емоційного статусу жінки. Хміль привернув інтерес наукового співтовариства через присутність ксантогумолу, чию сильну протиракову активність проти різних типів ракових клітин було добре задокументовано, а також через присутність 8-пренілнарингеніну, найпотужнішого з відомих фітоестрогенів. Рандомізовані, контрольовані клінічні дослідження засвідчили, що екстракт хмелю безпечний та ефективний для поліпшення симптомів менопаузи. Екстракт хмелю зменшує надлишкову вагу, остеопороз і припливи жару в людей із дефіцитом естрогену, регулюючи ліпідний профіль крові та накопичення жиру, фактори естрогену і резорбції кістки в крові, а також кровотік у шкірі. Екстракт також має діуретичні та жовчогінні властивості, які посилюють виведення зайвої рідини з організму. Шишки хмелю містять речовини, що мають заспокійливі, протизапальні та противиразкові властивості і сприяють зміцненню капілярів. Хміль ефективно допомагає за підвищеної нервової збудливості, безсоння, серцево-судинних неврозів, спазмів коронарних судин, атеросклерозу, хвороб печінки та жовчного міхура. Шишки хмелю містять велику кількість корисних речовин, таких як вітаміни групи B, аскорбінова кислота, ефірні олії, органічні кислоти, флавоноїди, фітоестрогени, поліфеноли, мікроелементи (магній, калій, кальцій, залізо). Сечогінні властивості шишок хмелю пояснюються наявністю сполук, які посилюють клубочкову фільтрацію. Це дає змогу видаляти зайву рідину з організму, запобігати набрякам і підтримувати нормальну роботу нирок. Протизапальні властивості хмелю пов'язані з присутністю в ньому флавоноїдів, смол, гіркоти та дубильних речовин. Ці компоненти допомагають боротися із запальними процесами в організмі. Оскільки хміль належить до сімейства канабісів (конопель), він має заспокійливий ефект. Лупулін, один з основних компонентів гірких речовин, чинить потужну седативну дію на центральну нервову систему. Він допомагає знижувати рівень стресу, покращує настрій і сприяє тривалому заспокоєнню.
ЕКСТРАКТ ЛИСТЯ і КВІТІВ ЧЕРВОНОЇ КОНЮШИНИ володіє протизапальною дією, застосовується в гінекологічній практиці в разі запалення придатків, порушення менструального циклу, рясних маткових кровотеч, болісних менструацій, різних гінекологічних захворювань і запалення сечового міхура. Конюшина корисна не тільки молодим дівчатам, а й зрілим жінкам. Вона віддаляє клімактеричний період і поліпшує самопочуття, зменшує відчуття жару, пітливості в період клімаксу, що вже настав, завдяки фітоестрагенам — природним речовинам, які за своїм складом дуже схожі на жіночий гормон естроген. Потрапляючи в організм, фітоестрогени заповнюють нестачу естрогенів, що утворюється під час клімаксу. Рослину часто називають «жіночою травою», оскільки вона допомагає лікувати захворювання жіночої репродуктивної системи. Червона конюшина чинить відхаркувальну, пом'якшувальну, сечогінну, потогінну, протизапальну, антисептичну, болезаспокійливу, ранозагоювальну та протипухлинну дію. Комплекс біологічно активних сполук, що входять до складу рослини, сприяє зниженню рівня холестерину в крові, нормалізує жировий обмін, чинить зміцнювальну дію на стінки кровоносних судин і капілярів, сприяє підвищенню їхньої еластичності та зниженню проникності. Її застосовують для лікування анемії, стимуляції кровотворення і лікування атеросклерозу. Конюшина — природний імуномодулятор, що ефективно очищає судини, лімфатичну систему і печінку від токсинів, шлаків, продуктів розпаду і солей важких металів. Покращує відтік жовчі, нормалізує діяльність кишківника, загоює рани і виразки, очищає шкіру від висипу. Червона конюшина так само посилює статеву функцію, поліпшує настрій і сон, зменшує сухість шкіри та слизових, бореться із запальними процесами в піхві. Ця рослина вирізняється великим вмістом біоханіну А (олмеліну) — хімічним захисним засобом, що інгібує дію бензопірену, речовини, виявленої в ракових клітинах. У багатьох країнах ця рослина визнана найкращим засобом, який допомагає запобігти раку яєчників, молочної залози та лімфатичної системи. (Препарати з червоної конюшини Не слід приймати разом із ліками, що уповільнюють згортання крові!)
ЕКСТРАКТ НАСІННЯ ЛЬОНУ містить поліненасичені жирні кислоти Омега-3 (здебільшого альфа-ліноленову кислоту), Омега-6, мононенасичені жирні кислоти (переважно олеїнову кислоту), пребіотичні волокна, фенольні сполуки рослинного походження, вітаміни групи В, Е, К, С, а також мінеральні речовини (магній, мідь, марганець, фосфор, кальцій, селен, цинк та ін.). Вони позитивно впливають на стан усіх систем в організмі людини. Альфа-ліноленова кислота (АЛК) підтримує нормальний рівень холестерину, тим самим забезпечуючи здоров'я серцево-судинної системи та допомагаючи регулювати кров'яний тиск. Крім того, численні дослідження підтвердили, що АЛК є попередником ейкозаноїдів, які можуть стимулювати вироблення простагландинів і лейкотрієнів, тим самим знижуючи тонус судин. Антиоксидантна активність лляного насіння представлена низкою фенольних сполук (ферулова, хлорогенова та галова кислоти), флавоноїдами (С-флавони та флавонові О-глікозиди) та лігнанами, що здатні запобігати окиснювальному ланцюжку клітин. Поліфеноли підтримують ріст пробіотичних бактерій у кишківнику, що покращує імунний захист, а також здатні знищувати дріжджі та грибки в організмі. Лляне насіння містить розчинну та нерозчинну клітковину, яка покращує пробіотичний статус і стимулює травлення. Жирні кислоти омега-3, вітаміни та мінерали, що містяться в лляному насінні, допомагають поліпшити здоров'я шкіри та волосся. Вони допоможуть боротися з прищами, зменшити лупу та зміцнити волосся. Насіння льону містить фітоестрогени, такі як лігнани. Фітоестрогени мають здатність заміщати функціонування жіночих статевих гормонів, викликаючи підвищення або зниження їхньої активності залежно від рівня. Це допомагає регулювати гормональний баланс, що може бути корисним у період менопаузи. Завдяки вмісту лігнанів ARTEMIDA+ ефективно полегшує симптоми менопаузи: припливи, болі в суглобах, затримку рідини, збільшення ваги та багато іншого. Згідно з дослідженнями, лляне насіння особливо ефективно знижує частоту та інтенсивність припливів. Дослідження 2012 року за участю 90 бразильських жінок у віці від 46 до 68 років показало значне зменшення симптомів менопаузи після прийому екстракту лляного насіння. Є докази, що прийом насіння запобігає розвитку новоутворень. Вважається, що насіння льону ефективне в профілактиці остеопорозу, особливо спричиненого менопаузою. Склад насіння, його насиченість кальцієм, фосфором та іншими мінералами дає змогу сповільнити втрату опірності й ослаблення кісток і зубів.
МУСКАТНИЙ ГОРІХ має дуже сильну стимулювальну і тонізувальну дію. Він поліпшує пам'ять і нервову систему, лікує імпотенцію та сексуальні розлади, хвороби серця, багато доброякісних пухлин, наприклад мастопатію. Входить до складу імунозміцнювальних зборів. Особливо цінується мускат за здатність поліпшувати мозкову діяльність. Завдяки елеміцину він тонізує організм, підвищує концентрацію уваги, поліпшує пам'ять і зорове сприйняття, позбавляє депресії, стресових станів і хронічної втоми, знімає напругу, тривожність і дратівливість, поліпшує сон, піднімає настрій, повертає врівноважений стан. Сприятливу дію чинить горіх і на стан серцево-судинної системи. Він розширює кровоносні судини, тим самим знижуючи кров'яний тиск, стабілізуючи серцевий ритм і покращуючи роботу серця і кровоносних судин. Мускатний горіх має корисні властивості для жінок. Він підвищує статевий потяг, позбавляє фригідності, відновлює менструальний цикл, усуває болісні спазми під час місячних, лікує мастопатію, полегшує «приливи» в клімактеричний період. Ця спеція також може допомогти змінити вашу зовнішність, змусивши вас виглядати на кілька років молодше. Вона покращує загальний стан шкіри, робить її пружною та еластичною, позбавляє прищів і зморшок. Сприятливо впливає на волосся: прискорює його ріст, припиняє випадіння. До того ж мускатний горіх може зменшити тягу до солодкого, тим самим сприяючи зниженню ваги. Мускатний горіх приносить користь і іншим системам організму: нормалізує обмін речовин; зміцнює кістки й запобігає розвитку остеопорозу; знищує патогенні бактерії в ротовій порожнині та шлунку; усуває головні болі й болі в суглобах; купірує запалення; збільшує кількість еритроцитів і запобігає анемії; усуває метеоризм; активує синтез ферментів; відновлює функціонування травної системи; очищає печінку й нирки від шлаків, приводить їх у робочий стан; виводить токсини з організму в разі харчового й алкогольного отруєння; чинить сечогінну дію та знімає набряки; розчиняє каміння в нирках; посилює опірність організму застудам та іншим інфекціям.
ВІТАМІН Е стимулює вироблення естрогену і прогестерону, регулює менструальний цикл у разі його порушень, сприяє виходу кров'яних згустків під час менструацій і полегшує неприємні симптоми менопаузи. Прогестерон забезпечує другу фазу менструального циклу і підтримує вагітність. Саме тому вітамін Е призначають у разі загрози викидня, а також під час лікування мастопатії. Відомо, що нестача другої фази менструального циклу призводить до різних гіперпластичних процесів у порожнині матки, що призводить до нерегулярних і рясних місячних. Прийом вітаміну Е поліпшить менструальний цикл і зменшить симптоми захворювань молочної залози. Регулярне вживання вітаміну Е дає змогу зменшити вираженість ПМС — дратівливість, набряки, слабкість і млявість, набрякання грудей, потяг до солодкого тощо. Вітамін Е є ключовою поживною речовиною, яка допомагає боротися із симптомами менопаузи. Наукові дослідження показують, що вітамін Е також може допомогти в разі хронічного безсоння і припливів жару під час клімаксу. Крім того, вітамін Е здатний мінімізувати прояви сечостатевого клімактеричного синдрому, що характеризується сухістю піхви, печінням, свербінням і болем у жіночих статевих органах. Вітамін Е є антиоксидантом, у період менопаузи позитивно впливає на кровообіг, значно зміцнює капіляри та покращує живлення тканин. До того ж, нормальний вміст токоферолу в крові під час клімаксу знижується майже вдвічі. Тому вітамін Е приймати необхідно. Було показано, що його використання зменшує симптоми тривоги та депресії під час менопаузи. Прийом вітаміну Е справді може допомогти жінкам, яким протипоказаний прийом естрогену (гормональна терапія). Після настання менопаузи вітамін Е допомагає в реструктуризації кісток у разі остеопорозу і знижує ризик серцево-судинних захворювань.
ВІТАМІН С є потужним антиоксидантом і важливий для роботи нашої імунної системи, зняття стресу, а також необхідний у період менопаузи з низки причин. Він життєво необхідний для вироблення колагену — білка, який робить шкіру гладкою, пружною та еластичною. Колаген також необхідний для виробництва сполучної тканини в суглобах і зв'язках, а також допомагає підтримувати тазове дно. Дослідження показали, що жінки можуть втрачати до 30% колагену в перші 5 років менопаузи. Вітамін С також допомагає контролювати рівень гістаміну і допомагає зменшити свербіж шкіри, який є поширеним симптомом менопаузи. Допомагає зберегти кровоносні судини міцними і здоровими, тим самим покращуючи кровообіг. Вітамін С важливий для підтримки щільності кісткової тканини, яка захищає від переломів у більш пізньому віці. Аскорбінова кислота також може допомогти впоратися з втомою в період менопаузи. Вітамін С бере участь у виробництві енергії на клітинному рівні, і його недостатнє надходження з їжею може призвести до слабкості, перевтоми і м'язового болю. Надходження достатньої кількості вітаміну С в організм також може допомогти підтримувати щільність кісткового мозку, яка часто знижується під час менопаузи. Він може допомогти полегшити приливи. Його антиоксидантна дія може допомогти запобігти хворобам серця, які частіше зустрічаються після менопаузи. Дослідження показують, що щоденне вживання вітаміну С може зменшити менструальні болі, зокрема в разі ендометріозу. Вітамін С допомагає засвоюватися залізу, кількість якого знижується під час менструації і необхідна для постачання організму киснем. Вітамін С може впливати на гормони, які відіграють важливу роль у менструації. Він підвищує рівень естрогену, одночасно знижуючи рівень прогестерону.
ВІТАМІН D3 впливає на рівень естрогену і прогестерону, які впливають на регулярність менструального циклу, менопаузу, фертильність і вагітність. Експерименти показали, що дефіцит холекальциферолу знижує показники фертильності та погіршує статеву поведінку. Вітамін D3 впливає на жіночу репродуктивну функцію через рецептори вітаміну D (VDR), експресія яких відбувається в репродуктивних органах — так, VDR експресуються в ендометрії, тканині яєчників, фаллопієвих трубах, а під час вагітності — у децідуальній оболонці та плаценті. Крім того, вітамін D опосередковано регулює репродуктивну функцію, впливаючи на синтез стероїдних гормонів (естрогену, прогестерону, тестостерону). Низьке споживання вітаміну D пов'язане з ендометріозом через його вплив на запалення, тонус гладких м'язів, імунітет і баланс естрогенів. Ендометріоз у жінок дітородного віку є найчастішою причиною хронічного тазового болю, що призводить до значної фізичної та соціальної дезадаптації. Роль дефіциту вітаміну D було доведено за таких хронічних больових станів, як скелетно-м'язовий біль, болі в літньому віці, передменструальний синдром, фіброміалгія і дисменорея. Дослідження, проведене італійськими лікарями, показало, що вживання підвищених доз вітаміну D3 допоможе усунути дисменорею (біль під час менструації). Від цієї проблеми страждає близько половини жінок. Дисменорею викликає надмірний синтез простагландинів, що супроводжує початок менструацій. Експерименти показують, що під впливом вітаміну Д3 біологічна активність цих речовин знижується. Особливо корисний вітамін Д3 під час клімаксу. Цей елемент необхідний для профілактики остеопорозу, нормалізації гормонального фону і поліпшення самопочуття. Недостатнє надходження в організм холекальциферолу проявляється: безсонням у нічний час і сонливістю вдень, підвищеною стомлюваністю, болем у кістках і суглобах, судомами в литкових м'язах, схильністю до переломів, сухістю волосся, ламкістю нігтьових пластин і лущенням шкіри. Вітамін D3 важливий для всмоктування кальцію і фосфатів у кишечнику і для процесу кальцифікації кісток. У період менопаузи дуже важливо отримувати необхідну дозу вітаміну D3, оскільки дефіцит естрогенів спричиняє ризик остеопорозу. Ще однією важливою особливістю цього елемента є його здатність впливати на настрій шляхом вироблення серотоніну — гормону, що відповідає за позитивні емоції. Багато жінок зрілого віку страждають від підвищеної тривожності, паніки та депресії, тому збільшення споживання вітаміну Д може стати корисним буфером для вашого емоційного здоров'я. Низький рівень холекальциферолу значно збільшує ризик порушення сну і знижує його тривалість, що призводить до загальної втоми. Експерти пов'язують його недостатність із хворобами серця, розсіяним склерозом, раком молочної залози — усіма захворюваннями, які стають більш поширеними з віком.
БІОТИН — це не просто вітамін B7 (кофермент R), а справжній еліксир краси та здоров'я. Він бере участь у багатьох біохімічних процесах у нашому організмі, впливаючи на стан шкіри, волосся, нігтів, нервової системи, імунітету, обміну речовин тощо. Без біотину ми не могли б насолоджуватися своєю природною красою та гарним самопочуттям. Регулярне вживання біотину чинить комплексний загальний оздоровчий вплив на організм: відновлює обмінні процеси в організмі; зберігає і підтримує здоров'я шкірних покривів, слизових оболонок; прискорює метаболізм; знижує вагу; підтримує нервову систему; сприятливо впливає на роботу серцево-судинної системи; входить до складу ферментів, із яких утворюються м'язові тканини; нормалізує рівень глюкози та перетворює її на джерело енергії для організму. Біотин здатний регулювати активність сальних залоз. Ефективно бореться з такими дерматологічними порушеннями, як акне, лупа, себорейний дерматит. Біотин чинить такі позитивні ефекти на жіночий організм: бере участь у виробленні жирів, а також амінокислот — компонентів власного колагену; розгладжує шкіру обличчя; є основою для кератину, що формує нігті, волосся і шкіру; бере участь у виробленні жіночих статевих гормонів; нормалізує функціонування щитовидної залози; запобігає передчасній сивині; відновлює структуру нігтьових пластин, роблячи їх менш ламкими; сприятливо впливає на процес згортання крові, що особливо важливо для жінок з рясною менструацією; позитивно впливає на психоемоційний стан. Біотин застосовується в комплексному лікуванні вагінального кандидозу, шкірних висипань, лупи, облисіння. Хоча біотин не пов'язаний безпосередньо із симптомами менопаузи, він може побічно допомагати підтримувати загальне здоров'я на цьому етапі життя. Під час менопаузи гормональні зміни можуть призвести до витончення волосся, ламкості нігтів і зміни текстури шкіри. Вітамін B7 допомагає зволожити шкіру, зменшуючи сухість і лущення, що часто виникає в період менопаузи через зміну рівня естрогенів. Біотин допомагає зміцнювати волосся, запобігає його випадінню, покращує структуру і стимулює ріст, що може бути особливо важливим у періоди гормональних змін. Сприяючи виробленню кератину, білка, необхідного для здоров'я волосся, шкіри та нігтів, біотин може допомогти зменшити наслідки гормонального дисбалансу, які можуть сприяти цим симптомам. Крім того, біотин необхідний для метаболізму і виробництва енергії в організмі, що може бути корисним під час менопаузи, коли рівень енергії може коливатися через гормональні зміни.
ФОЛІЄВА КИСЛОТА (Птероілмоноглутамінова кислота, Вітамін В9) користується широким попитом, особливо серед жінок, завдяки своїм корисним і незамінним властивостям. Не дарма ж її друга назва «вітамін краси». Вона не тільки допомагає запобігти передчасному старінню, а й допомагає організувати правильне функціонування всіх органів. Ендокринна, серцево-судинна та кістково-м'язова системи працюватимуть у нормальному режимі, якщо своєчасно запобігати дефіциту фолієвої кислоти. Вітамін B9 рекомендований дівчаткам, у яких спостерігається затримка статевого розвитку, для корекції цього процесу. Лікарі часто рекомендують фолієву кислоту жінкам, які хочуть відстрочити настання менопаузи. Річ у тім, що вітамін В9 здатний запобігти ранньому настанню менопаузи та знизити вираженість і тяжкість клімактеричного синдрому. Регулярний прийом вітаміну B9 підвищує жіночий настрій. Це особливо допомагає під час ПМС і клімаксу. Саме в цей період жіночий стан характеризується підвищеною нервозністю і перезбудженістю. Жінкам старше 40 років особливо важливо регулярно вживати вітамін В9, оскільки він сприяє нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту і прискоренню обміну речовин. Завдяки В9 поліпшується всмоктуваність корисних речовин. Дуже цінна функція птероілмоноглутамінової кислоти — запобігання виникненню несприятливих симптомів, спричинених гормональними змінами під час менопаузи. Вітамін B9 посилює функціонування естрогенів. Тому фолієву кислоту рекомендують вживати в комплексній терапії, наприклад, дисгормональної гіперплазії молочних залоз. Під дією фолієвої кислоти вирівнюється гормональний фон в організмі жінки, завдяки чому врівноважується її емоційний стан. Цей вітамін ефективний навіть у період ПМС, коли в організмі спостерігається особливий дисбаланс. Організм сорокарічної жінки піддається жорсткій гормональній перебудові. Через це з віком у жінок знижується рівень естрогенів у клітинах. А вітамін B9 знижує стрес на рівні фізіології, біохімії та психіки.
ВІТАМІН B12 бере участь у формуванні клітин, синтезі ДНК, функціонуванні нервової системи та метаболізмі деяких амінокислот і жирних кислот. Забезпечує здоров'я клітин і вироблення достатньої кількості енергії. Ціанокобаламін і фолієва кислота необхідні для синтезу мієліну. Мієлін — це речовина, яка оточує нервові волокна, захищає їх і забезпечує швидку передачу сигналів між нервовими клітинами. Тому вітамін В12 необхідний для нормальної роботи нервової системи. Хороший кровообіг часто пов'язують із високим рівнем заліза, але насправді вітаміни B9 і В12 відіграють аналогічну роль. Тому їх називають кровотворними вітамінами. В12 допомагає поділу еритроцитів, які необхідні для підтримки постійної циркуляції кисню в організмі. Це забезпечує функціонування всіх критичних процесів в організмі. Отже, саме дефіцит B12 і фолієвої кислоти насправді часто є причиною анемії. Вітамін B12 також допомагає організму позбутися надмірної кількості гомоцистеїну, або шлаків. Вони утворюються внаслідок обміну речовин і токсичні для клітин. Тому вкрай важливо вивести гомоцистеїн з організму. Поряд з іншими вітамінами групи B він бере участь у фолатному циклі — процесі перетворення амінокислоти гомоцистеїну на метіонін. Без достатньої кількості вітаміну B12 цей процес може бути порушений. Жінки особливо схильні до дефіциту вітаміну B12 через низку причин. Дієта з низьким вмістом продуктів тваринного походження, певні стани здоров'я і навіть вік можуть спричинити цей дефіцит.
Симптоми, які свідчать про дефіцит вітаміну B12 у жіночому організмі:
- Запаморочення і втрата координації.
- Проблеми з нігтями та нездорове волосся.
- М'язова слабкість.
- Задишка.
- Проблеми із зором.
- Постійна втома.
- Блідість шкірних покривів.
- Відчуття поколювання й оніміння.
- Проблеми з пам'яттю.
- Перепади настрою.
- Спотворення запахів.
- Проблеми із серцем.
- Підвищена температура тіла.
Доведено, що тривалий низький рівень вітаміну B12 і висока концентрація гомоцистеїну можуть послабити кісткову тканину і призвести до виникнення остеопорозу. Тому, починаючи з 45 років, для профілактики вікового остеопорозу рекомендується приймати препарати кальцію, вітаміни D3 і B12.
ЦИНК необхідний нашому організму для формування ДНК, росту клітин, загоєння ран і функціонування імунної системи. Але в жіночому організмі цей мікроелемент виконує й особливі функції. Дівчатам він потрібен для правильного розвитку статевої та репродуктивної системи. Жінкам молодого і середнього віку — для дозрівання яйцеклітин і підтримки гормонального балансу. Також науково доведено, що додаткове вживання цинку зменшує запалення в організмі та знижує рівень простагландинів, тим самим зменшуючи менструальні болі. А жінкам, які увійшли в період менопаузи, цинк допомагає підтримувати міцність і щільність кісток, тим самим запобігаючи розвитку остеопорозу. Допомагає клітинам засвоювати колаген, що дає змогу полегшити симптоми сухості піхви. Його також застосовують як компонент комплексної терапії лікування ендометріозу. Цинк має протизапальні властивості, контролює вироблення шкірного сала і рівень статевих гормонів, що робить його ефективним засобом у боротьбі з прищами. Також цинк необхідний для активної роботи волосяних фолікулів. Мікроелемент підтримує вироблення основних жіночих гормонів естрогену і прогестерону. Підсилює лібідо і збільшує ймовірність зачаття, оскільки бере участь у виробництві та дозріванні яйцеклітин, а також у гормональній регуляції менструального циклу. Цинк є кофактором багатьох ферментів, що беруть участь у травленні та засвоєнні поживних речовин. Його достатній рівень забезпечує якісне розщеплення і засвоєння вуглеводів, білків і жирів. Згідно з дослідженнями, цинк діє як потужний антиоксидант, що захищає мозок від впливу вільних радикалів, тим самим знижуючи ймовірність погіршення функцій мозку з віком. Допомагає регулювати кров'яний тиск, рівень холестерину і функцію кровоносних судин, сприяючи загальному здоров'ю серцево-судинної системи.
ХРОМ в організмі людини потрібен для здоров'я печінки, селезінки, кісток, жирової тканини, м'язів. Головне призначення мікроелемента — правильно перетворити їжу, яку ми їмо, на енергію. Хром впливає на обмін речовин, особливо на метаболізм вуглеводів, білків і жирів, допомагає регулювати перетворення вуглеводів на енергію. Це необхідно для підтримки здоров'я організму і правильної ваги. Хром допомагає взаємодіяти з інсуліном, гормоном, що регулює рівень цукру (глюкози) в крові. Він підвищує чутливість тканин до інсуліну, що сприяє зниженню рівня цукру в крові. Мікроелемент мінімізує тягу до солодкого, полегшуючи дотримання низьковуглеводної дієти, а також підвищує здатність організму накопичувати більше глікогену в м'язах, тому спожиті вуглеводи не відкладаються у вигляді жиру. Цей мінерал допомагає зменшити запалення шкіри, поліпшити загоєння ран, здоровий ріст волосся та міцність нігтів. Це пов'язано з його впливом на обмін речовин і підтримку здорового функціонування тканин. Позитивно впливає на здоров'я серця, оскільки допомагає знижувати рівень поганого холестерину і тригліцеридів, а також підвищує рівень хорошого холестерину. Це сприяє зменшенню ризику розвитку серцево-судинних захворювань. Має вплив на наш настрій та енергію. Деякі дослідження показали, що недостатня кількість хрому може бути пов'язана з поганим настроєм і втомою. Основна причина, через яку жінкам потрібен піколінат хрому, — це придушення перепадів настрою під час ПМС. У разі менопаузи мікроелемент допомагає послабити симптоматику з боку нервової системи. Також хром запобігає наслідкам стресів, недосипання і нервового потрясіння. Хром може поліпшити здоров'я і фізичний стан у разі СПКЯ. Синдром полікістозних яєчників — поширене ендокринне захворювання, яке впливає на фертильність, спричиняє порушення менструального циклу, надмірний ріст волосся та вугровий висип. Прийом піколінату хрому за такого захворювання допомагає стабілізувати гормональний рівень і пом'якшити прояви хвороби.
МЕЛАТОНІН важливий для жіночого організму — він регулює вироблення жіночих статевих гормонів, допомагає організму визначити, коли має настати менструація і коли вона має закінчитися, а так само коли має настати менопауза. Мелатонін не тільки сприяє нормалізації сну, а й має адаптогенні та антиоксидантні властивості, які допомагають сповільнити процес старіння і загалом позитивно впливають на жіноче здоров'я. Особливо це актуально в період менопаузи: вченими доведено, що гормон сну й естрогени діють за принципом зворотної залежності: зниження рівня мелатоніну сприяє підвищенню синтезу лютеїнізувального і фолікулостимулювального гормонів, що, своєю чергою, прискорює старіння жіночого організму та посилює тяжкість прояву клімактеричних симптомів. Мелатонін стримує підвищення секреції естрогенів у жінок. Тому дефіцит мелатоніну сприяє розвитку гіперпластичних процесів ендометрія. Крім цього, мелатонін здатний пригнічувати деякі гормони гіпофіза, надлишок яких у жінок фертильного віку сприяє розвитку полікістозу яєчників, а у жінок старшого віку призводить до тяжкого перебігу клімактеричного синдрому. Регулюючи добові біоритми, мелатонін не просто покращує сон, полегшуючи засинання у жінок у період клімаксу, а й активно допомагає репродуктивній системі адаптуватися до різких змін, що відбуваються під час менопаузи.
Завдяки Артеміда+ Ви зможете:
- полегшити і зняти хворобливі та неприємні відчуття під час менструації, а також у період до і після менопаузи;
- підвищити сексуальний потяг;
- знизити емоційне напруження під час ПМС і клімаксу;
- знизити ризик виникнення запальних процесів у статевій сфері;
- відсунути термін настання клімаксу;
- підтримати нормальний баланс гормонів-естрогенів в організмі;
- поліпшити роботу серця, нормалізувати кров'яний тиск і поліпшити кровообіг;
- підвищити привабливість, настрій і життєвий тонус.
Вам необхідна Artemida+, якщо Ви:
- жінка, яка бажає полегшити або зняти симптоми ПМС або під час клімаксу;
- жінка, яка страждає на порушення менструального циклу і бажає його відновити;
- жінка старше 30 років, яка бажає підтримати гормональний баланс в організмі та відтермінувати настання менопаузи;
- жінка, яка переживає клімакс і бажає підтримувати рівень гормонів-естрогенів;
- жінка, яка бажає якомога довше зберігати репродуктивний (дітородний) період;
- жінка, яка відчуває дратівливість, нервозність, напругу і бажає допомогти організму розслабитися;
- жінка, яка переживає головні болі, сонливість, запаморочення, яка бажає відновити нормальний кровообіг;
- жінка, яка страждає на запальні процеси в сечовому міхурі та сечовивідних каналах;
- жінка, яка бажає сповільнити процеси старіння організму, залишатися життєрадісною і молодою в будь-який період життя.
Спосіб застосування:
Дорослим приймати по 1 капсулі двічі на день після їди, запиваючи склянкою води.
Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Препарати з червоної конюшини Не слід приймати разом із ліками, що уповільнюють згортання крові!
Зберігання:
Зберігати за кімнатної температури (не вище 25°C) в сухому, недоступному для дітей місці.
Форма випуску:
60 капсул.
Склад Artemida VISION:
Інгредієнти | 2 капсули | %NRV* |
Екстракт плодів Вітексу священного | 120 мг | ** |
Екстракт шишок хмелю | 40 мг | ** |
Екстракт листя і квітів червоної конюшини | 50 мг | ** |
Сухий екстракт насіння льону (20% лігнанів) | 50 мг | ** |
Порошок насіння мускатного горіха | 60 мг | ** |
Мелатонін | 1 мг | ** |
Вітамін Е | 24 мг | 200 % |
Вітамін С | 80 мг | 100 % |
Вітамін D3 | 20 мкг | 400 % |
D-біотин | 400 мкг | 800 % |
Фолієва кислота | 400 мкг | 200 % |
Вітамін В12 | 2,5 мкг | 100 % |
Цинк | 10 мг | 100 % |
Хром | 50 мкг | 125 % |
*NRV: Еталонне значення поживних речовин, %
**Добова доза не визначена