Кількість
|
Вартість
|
||
|
Cardio Drive (Кардіо Драйв) VISION — це потужний комплекс для серцево-судинної системи організму. Він ефективно протистоїть розвитку атеросклерозу, сприяє поліпшенню кровообігу та нормальному згортанню крові.
КардіоДрайв — чудовий профілактичний засіб для роботи серця і серцево-судинної системи, що сприяє тривалому стабільному функціонуванню. Знижує рівень «поганого» холестерину і наповнює організм життєво важливими речовинами.
CardioDrive VISION нормалізує артеріальний тиск, регулює серцевий ритм, зміцнює стінки кровоносних судин і мінімізує їхнє запалення, усуваючи найпоширеніші чинники розвитку серцево-судинних захворювань.
Властивості комплексу КардіоДрайв:
- Регулює серцевий ритм.
- Покращує кровообіг.
- Зміцнює стінки кровоносних судин і клапани вен, забезпечує їх міцність і еластичність.
- Розріджує кров і знижує ймовірність виникнення тромбів.
- Зменшує запальні процеси в судинах і в усьому організмі.
- Покращує роботу серцевого м'яза.
- Нормалізує артеріальний тиск — як підвищений, так і знижений.
- Чинить заспокійливу дію на центральну нервову систему.
- Забезпечує оптимальні умови для роботи мозку.
- Нормалізує рівень холестерину і тригліцеридів у крові.
- Усуває причини, що спричиняють атеросклероз.
- Постачає серцевий м'яз енергією та необхідними речовинами.
- Покращує ліпідний склад крові.
- Є сильним антиоксидантом.
- Зміцнює імунітет.
- Покращує травлення.
- Очищає організм і захищає печінку.
- Нормалізує обмін речовин в організмі.
- Запобігає розвитку хвороби Альцгеймера та синдрому Паркінсона.
- Уповільнює процеси старіння клітин.
- Допомагає контролювати нормальний рівень цукру в крові.
- Забезпечує живлення суглобів, еластичність зв'язок, шкіри, волосся.
Рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі — джерела поліненасичених жирних кислот Омега-3 (ейкозапентаєнової, альфа-ліноленової та докозагексаєнової кислот), коензиму Q10, додаткового джерела вітаміну E, К2, D3, В6 і фолієвої кислоти.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
РИБ'ЯЧИЙ ЖИР рекомендується: людям, які вживають продукти з високим вмістом жирів і страждають від надлишкового вмісту поживних речовин в організмі; людям, які страждають від підвищеного рівня ліпідів у крові, гіпертонії та інших серцево-судинних захворювань; людям, які регулярно відчувають холод і оніміння в кінцівках. Риб'ячий жир здатний вивести «шлаки» з судин, вирішити проблему закупорки судин, забезпечити профілактику серцево-судинних захворювань. Тому риб'ячий жир називають «чистильником кровоносних судин». Він очищає кров від надлишків холестерину і тригліцеридів, знижує в'язкість крові, покращує прохідність судин. Завдяки риб'ячому жиру підвищується еластичність судин (що, своєю чергою, зменшує ризик інфаркту та інсульту), знижується запалення в судинних стінках, нормалізується артеріальний тиск, зберігається здоров'я суглобів, зміцнюється імунна система (збільшується опірність організму до інфекцій), покращується робота центральної нервової системи й головного мозку, сповільнюються процеси старіння, покращується психічний та емоційний стан, зникають депресія, дратівливість і втома. Омега-3 бере безпосередню участь у відновленні клітин і регулюванні взаємозв'язку між нейронами. Брак Омеги-3 в організмі людини спричиняє старіння мозку.
Концентрат натурального риб'ячого жиру, який використовується в цих м'яких капсулах, виготовлений із дотриманням суворих міжнародних стандартів якості GMP. Згідно з проведеними тестами, КардіоДрайв не містить потенційно небезпечних рівнів забруднювальних речовин. Жирні кислоти DHA (докозагексаєнова кислота) і EPA (ейкозапентаєнова кислота) є ключем до структури кожної вашої клітинної стінки. Вони також є джерелом енергії та допомагають вашому серцю, легеням, кровоносним судинам та імунній системі працювати належним чином.
ДОКОЗАГЕКСАЄНОВА КИСЛОТА (ДГК / DHA) попереджає розвиток серцево-судинних захворювань, стимулює обмін речовин, регулює емоційний фон. DHA здатна розширювати кровоносні судини, збільшуючи приплив крові до органів і тканин та перешкоджаючи виникненню артеріальної гіпертензії. Це позитивно впливає на роботу серця і запобігає виникненню аритмії, зменшує ризик виникнення атеросклерозу, ішемічної хвороби серця, інфаркту міокарда, інсульту. Омега-3 входить до складу нервових клітин, а також бере участь в обміні речовин нервової системи, таким чином вона сприяє ефективнішому проведенню нервового імпульсу. Це означає, що ця кислота нормалізує роботу мозку і нервової системи загалом. Докозагексаєнова кислота також регулює кількість серотоніну, який відповідає за настрій. Це сприяє зниженню ризику виникнення депресії. Адекватне постачання ДГК є умовою для інтелектуального розвитку: вона засвоюється мембранами нейронів, забезпечує передачу імпульсів між нейронами та покращує функцію рецепторів на мембранах нейронів. Відіграє важливу роль у нейрогенезі, нейротрансмісії, захисті від окислювального стресу та нейропротекції. Також Омега-3 покращують в'язкість крові, підвищують рівень хорошого холестерину і зміцнюють стінки судин. Все це може запобігти багатьом ризикам серйозних серцево-судинних захворювань. За допомогою омеги можна нормалізувати артеріальний тиск і прискорити відновлення після перенесених хвороб серця.
ЕЙКОЗАПЕНТАЄНОВА КИСЛОТА (ЕПК / EPA) зміцнює імунну систему за рахунок підвищення антиоксидантних властивостей організму. Як і DHA, EPA сприяє нормальній роботі нервової системи, зменшує симптоми депресії. Відома насамперед своїми гормонорегулювальними властивостями, такими, що знижують рівень холестерину і згортають кров. Чинить протизапальну дію на весь організм. Ейкозапентаєнова кислота знижує рівень тригліцеридів у крові та кров'яний тиск, знижує ризик утворення тромбів, покращує здоров'я артерій та зменшує кількість артеріальних бляшок, що звужують артерії та спричиняють серцеві захворювання. EPA — це схвалений FDA США рецептурний препарат для зниження рівня тригліцеридів. Як добавку люди найчастіше використовують EPA для лікування серцевих захворювань, профілактики серцевого нападу і депресії. Її також використовують для лікування побічних ефектів, пов'язаних із хіміотерапією, діабетом, відновленням після операції та в багатьох інших цілях. ЕПК є регулятором секреції шлункового соку і стимулює вироблення жовчі. Знижує ризик розвитку онкологічних захворювань. Сприяє розгладженню зморшок, формуванню гладкої і пружної шкіри, покращує стан волосся і зовнішній вигляд нігтів. Позитивно позначається на жіночому репродуктивному здоров'ї, полегшує стан у разі ревматоїдного артриту і синдрому Рейно. Також доведено, що EPA корисно вживати за системного червоного вовчака, цукрового діабету 2-го типу, аритмії, ожиріння, хвороби Альцгеймера та остеопорозу. Симптоми дефіциту ЕПК: проблеми із серцево-судинною системою; роздратованість і постійний поганий настрій; зниження концентрації; проблеми репродуктивної системи; лупа; сухість шкіри; болі в м'язах і суглобах.
ЛЛЯНА ОЛІЯ — незамінний продукт для судин: вона робить їх еластичнішими, розріджує кров, знижує рівень холестерину. Допомагає запобігти розвитку варикозного розширення вен, атеросклерозу, гіпертонії, знижує ймовірність утворення тромбів. У разі регулярного вживання олії насіння льону людина менше схильна до розвитку аритмій, ішемічної хвороби серця, інфаркту та інсульту. Лляна олія допомагає впоратися з хронічними головними болями, а також сприяє усуненню втоми і зняттю стресу. Здатність приводити в норму психіку зумовлена високим вмістом у лляній олії вітаміну В4, який ще називається «холін». Сприяє нормалізації обміну речовин, зміцненню імунітету, підвищенню загального життєвого тонусу організму, запобіганню утворенню каменів у жовчному міхурі. Забезпечує правильний баланс гормонального фону і благотворно впливає на судини сітківки. Олія насіння льону сприяє зменшенню симптомів хвороби в жінок у період менструацій, а також застосовується для посилення статевої функції в чоловіків. У системі травлення лляна олія сприяє усуненню кольок і закрепів, нормалізує роботу кишківника. Корисна для прийому всередину в разі ниркових патологій, за різних форм гастриту і для запобігання печії. Корисні властивості лляної олії зумовлені високим вмістом ненасичених жирних кислот, таких як альфа-ліноленова (омега-3), що дуже важлива для серця; лінолева (карбонова, омега-6), та олеїнова (омега-9). Олія льону містить значну кількість токоферолів (вітамін Е), фолієвої кислоти та естрогеноподібних фітогормонів (лігнанів).
АЛЬФА-ЛІНОЛЕНОВА КИСЛОТА (АЛК / ALA) стабілізує артеріальний тиск і роботу серцево-судинної системи, покращує стан і зовнішній вигляд шкіри, волосся та нігтів. Споживання альфа-ліноленової кислоти може знизити ризик серцево-судинних захворювань, пов'язаних з аритміями, тромбозом, підвищеним рівнем тригліцеридів, атеросклерозом, високим рівнем кров'яного тиску, запалення стінок судин тощо. Альфа-ліноленова кислота, як і інші поліненасичені жирні кислоти, є невід'ємною складовою клітинних мембран у людському організмі. Ця кислота має унікальну здатність розчинятися як у воді, так і в жирах, що дає їй змогу діяти в різних частинах клітини та захищати клітинні структури від ушкоджень вільними радикалами. Разом з іншими кислотами омега-3 ALA допомагає організму впоратися із запаленням. Ці жирні кислоти сприяють здоров'ю очей, роботі мозку та нервової системи. Знижують ризик підвищеного холестерину, інсульту, раку, погіршення пам'яті, хвороб серця. Що стосується зниження ризику серцевих захворювань, можливо, вона може зменшити утворення тромбів. АЛК допомагає зберегти молодість, активність і красу, стимулює розумову діяльність, зміцнює імунну систему, чинить потужну антиоксидантну дію. Відіграє важливу роль у синтезі гормонів і ферментів, що регулюють функції багатьох органів і систем. Сприяє регулюванню жирового і білкового обмінів. Недостатня кількість ALA може призвести до різних проблем, наприклад, до сенсорної невропатії, патології з боку сітківки ока.
СОНЯШНИКОВА ОЛІЯ сприятливо впливає на серцево-судинну систему, сприяє зниженню рівня холестерину, зміцнює стінки судин, слугує профілактикою атеросклерозу, тромбозів, інфарктів та інших захворювань судин і серця. Містить велику кількість вітаміну Е, який є найважливішим природним антиоксидантом. Володіє безліччю корисних властивостей, оскільки містить мало насичених жирів і багата двома типами жирних кислот — поліненасиченими і мононенасиченими. Соняшникова олія містить у п'ять разів більше поліненасичених жирних кислот, ніж оливкова. ПНЖК включають в себе омега-3 і омега-6. Вони мають винятково велике значення для роботи серця і серцево-судинної системи загалом, покращують кровообіг, знижують рівень холестерину і тригліцеридів у крові. Соняшникова олія також містить мононенасичені жирні кислоти. МНЖК можуть знизити ризик серцево-судинних захворювань, підвищити рівень ЛПВЩ («хорошого» холестерину) і зменшити запалення. Позитивно впливає на роботу головного мозку, покращує розумові здібності та пам'ять. Допомагає налагодити роботу шлунково-кишкового тракту, впоратися із закрепами, корисна в разі гастритів і виразкової хвороби. Нерафінована соняшникова олія рекомендована до вживання в разі артритів, ревматизму та подагри, позитивно впливає на ендокринну та сечостатеву системи людини. Її рекомендують включати в раціон харчування дітей.
КОЕНЗИМ Q10 уповільнює процеси старіння, зберігає молодість шкіри, зміцнює серцевий м'яз і судини, нормалізує артеріальний тиск і покращує кровообіг. CoQ10 також може знизити рівень холестерину в крові та запобігти окислювальному стресу, пов'язаному із серцево-судинними захворюваннями. Від цього залежить тривалість життя клітин, а отже здоров'я, молодість і нормальне функціонування всіх органів. Коензим Q10 відповідає за формування молекул, які є найважливішими переносниками енергії в організмі. Запаси цих молекул, яких найбільше потребують наше серце, печінка, мозок і легені, мають постійно поповнюватися, а убіхінон може підтримувати ці молекули на необхідному рівні. Однією з ключових переваг коензиму Q10 є його антиоксидантні властивості. Коензим Q10 допомагає захистити клітини від дії вільних радикалів, які можуть ушкоджувати ДНК, білки та ліпіди клітин і є основною причиною поступового старіння організму. Це пов'язано з його здатністю нейтралізувати вільні радикали та запобігати окислювальному стресу. Окислювальний стрес може бути пов'язаний з різними захворюваннями, включно з серцево-судинними захворюваннями, раком, діабетом, а також старінням. Тому застосування коензиму Q10 як харчової добавки або через харчування може допомогти поліпшити загальне здоров'я і захистити клітини від пошкоджень. Для жінок коензим Q10 — це еліксир, завдяки якому вони зберігають свою красу, запобігають старінню на довгий час. Шкіра залишається пружною та еластичною, розгладжуються зморшки. Коензим Q10 є ендогенною речовиною, тобто він виробляється організмом самостійно. Однак із віком виробництво цього коензиму може знижуватися. Таким чином, літні люди можуть відчувати дефіцит цієї сполуки. Тому в деяких людей може виникнути потреба в додатковому прийомі коензиму Q10 у вигляді харчових добавок.
ВІТАМІН Е — найсильніший антиоксидант, що уповільнює процес старіння. Токоферол впливає на згортання крові, допомагаючи запобігати утворенню тромбів, підвищує еластичність великих і дрібних судин. Встановлено, що вітамін E здатний пригнічувати активність ферментів, які відповідають за синтез холестерину, перешкоджати утворенню атеросклеротичних бляшок і покращувати стан судинної стінки. Крім того, вітамін Е також зупиняє надмірне утворення м'язових клітин у пошкоджених артеріях, що має важливе значення для профілактики серцевих захворювань. Низка дослідників вказує на нейропротекторні властивості вітаміну E. Зазначається, що вживання біодобавок із токоферолом сприяє збереженню структури та функції нервових клітин, послабленню нейротоксичних ефектів синтетичних препаратів і поліпшенню когнітивних функцій. Нейропротекторні властивості токоферолу підтверджуються результатами досліджень. Так, експеримент показав, що хронічне позбавлення сну погіршує короткострокову і довгострокову пам'ять, тоді як введення вітаміну Е допомагає запобігти такому ефекту. Вітамін Е омолоджує внутрішні органи, чинить сильну антибактеріальну дію, зміцнює імунну та нервову системи, нормалізує роботу органів кровотворення, покращує функцію сальних залоз і регулює енергетичний баланс в організмі. Він також сприяє засвоєнню корисних речовин, таких як вітамін D, і захищає вітамін А від руйнування в організмі. Вітамін Е покращує живлення шкіри та волосся, зменшує їхню сухість і зміцнює нігті. Він захищає клітини шкіри і стимулює утворення білків, що відповідають за регенерацію шкіри, тим самим борючись із передчасним старінням.
ВІТАМІН K2 відіграє важливу роль у здоров'ї серцево-судинної системи завдяки регуляції гомеостазу кальцію. Виявилося, що адекватне споживання вітаміну К2 знижує ризик пошкодження судин, оскільки він активує матриксний білок Gla (MGP), який пригнічує відкладення кальцію в стінках кровоносних судин. У неактивній формі цей білок пов'язаний з різними маркерами серцево-судинних захворювань, включно з підвищеною жорсткістю артерій, кальцифікацією судин і клапанів, інсулінорезистентністю та показниками серцевої недостатності, що зрештою збільшують серцево-судинну смертність. Підвищене споживання вітаміну K2 може зменшити жорсткість артерій, уповільнити прогресування кальцифікації судин і клапанів, знизити захворюваність на діабет та ішемічну хворобу серця, а також зменшити серцево-судинну смертність. Дослідження показали сильний зв'язок між дефіцитом вітаміну К2 (вимірюваним за неактивним MGP у плазмі) і жорсткістю артерій, кальцифікацією судин і клапанів, серцевою недостатністю та серцево-судинною смертністю. Вітамін К2 життєво важливий для згортання крові в організмі, припинення кровотечі та загоєння ран. Сприяє виробленню в печінці та активації факторів згортання, антикоагулянтних білків, зокрема утворенню активних форм тромбіну і тромбопластину. Вітамін K2 забезпечує регулювання порушеної кальцифікації, профілактику переломів кісткової тканини — шляхом продукції остеобластами остеокальцину. Вітамін K2 — це ще й хороше проходження нервових сигналів між клітинами, оскільки менахінони беруть участь у зв'язуванні сфінголіпідів нервової тканини. Вони також попереджають негативні вікові зміни в нервовій тканині. Сьогодні також доведено, що без K2 неможливе оновлення клітин серцевого м'яза і легень, і нормальне функціонування імунної системи.
ВІТАМІН D3 бере безпосередню участь у формуванні вродженого типу імунітету, сприяє правильному засвоєнню кальцію та утворенню достатньої кількості кісткової тканини, регулює рівень фосфору в кров'яній плазмі. Достатня кількість Д3 в раціоні або вживання добавок — хороший спосіб зниження тиску, холестерину, захисту судин від кальцифікації. Доведено, що вітамін D покращує внутрішню стінку судин, зберігаючи її молодість, перешкоджає ремоделюванню судин і міокарда, сприятливо впливає на артеріальний тиск, знижує ризик розвитку атеросклерозу, сприяє зниженню ризику розвитку гіпертрофії лівого шлуночка, уповільнює процеси фіброзу, знижує резистентність до інсуліну, а також впливає на імунітет і зменшує запалення. Особливу увагу дослідники приділили впливу вітаміну D на ренін-ангіотензини. Блокування рецепторів вітаміну D незмінно призводить до підвищення активності в плазмі крові реніну і, як результат, підвищення артеріального тиску. Вітамін D3 сприяє поліпшенню функції ендотелію — внутрішнього шару судин, що впливає на їхню еластичність і тонус. Це допомагає запобігати утворенню атеросклеротичних бляшок і покращує загальний стан судин. Холекальциферол позитивно впливає на електролітний баланс в організмі, що важливо для нормальної роботи серця. Він допомагає регулювати рівень кальцію і магнію, що впливає на серцевий ритм і запобігає розвитку аритмій. Вітамін D3 відомий своїми протизапальними властивостями. Запальні процеси можуть пошкоджувати судини та серце, сприяючи розвитку різних захворювань.
ВІТАМІН B6 використовується насамперед як стимулятор в обміні речовин. Він є коферментом білків, які беруть участь у переробці амінокислот і регулюють засвоєння білка. Піридоксин бере участь у виробництві кров'яних тілець і їхнього фарбувального пігменту — гемоглобіну та бере участь у рівномірному постачанні клітин глюкозою. Завдяки участі у виробництві еритроцитів, вітамін B6 може бути корисним у профілактиці та терапії анемії, спричиненої низьким гемоглобіном — білком, що доставляє кисень до клітин. Унаслідок того, що клітини не отримують потрібної кількості кисню, людина швидко втомлюється, стає слабкою і млявою. Завдяки нормальному розподілу глюкози піридоксин позитивно впливає на нервову систему та підвищує працездатність, необхідний для виробництва нейротрансмітерів серотоніну та норадреналіну, формування мієліну. Бере участь в обміні жирів і знижує рівень холестерину та тригліцеридів у крові. Вітамін B6 підтримує баланс калію і натрію у всіх рідинах в організмі, що дуже важливо для нормальної роботи нервової системи, пам'яті та працездатності мозку. Людям, схильним до захворювань серця і судин, потрібна велика кількість піридоксину: він не дає крові згущуватися, запобігає розвитку атеросклерозу, інфаркту та інсульту, нормалізує артеріальний тиск. Вітамін В6 відіграє важливу роль у захисті організму від окислювального стресу. Він діє як кофактор для безлічі ферментів, які беруть участь у процесах антиоксидантного захисту організму. Сприяє активації цих ферментів, таких як глутатіон пероксидаза та супероксиддисмутаза, що відіграють ключову роль у нейтралізації вільних радикалів і запобіганні їхньому шкідливому впливу на клітини. Крім того, вітамін В6 сприяє утворенню глутатіону, потужного антиоксиданту, який бере участь у регенерації інших антиоксидантів, таких як вітамін С і вітамін Е. Глутатіон також відіграє роль у детоксикації організму від токсичних сполук і захисті клітин від пошкоджень. Вітамін В6 також допомагає відновлювати окислені форми інших вітамінів-антиоксидантів, включно з вітаміном С і токоферолом (вітамін Е), у їхні активні форми, що підвищує їхню ефективність у нейтралізації вільних радикалів. Також йому властиво регулювати рівень гомоцистеїну, щоб уникнути вам найпоширеніших захворювань серця (утворення атеросклеротичних бляшок, пошкодження судинних стінок).
ФОЛІЄВА КИСЛОТА (Вітамін B9) важлива для виробництва генетичного матеріалу (ДНК, РНК) і амінокислот, необхідних для росту клітин. За гіповітамінозу синтез ДНК сповільнюється і з'являються аномальні ДНК, які легко розпадаються через заміну тимінових нуклеотидів уридиновими. За такого порушення насамперед страждають клітини і тканини, які часто оновлюються, — кров і епітелій, — що й визначає симптоми гіповітамінозу фолієвої кислоти. Розвивається мегалобластична анемія, яка проявляється блідістю, слабкістю, стомлюваністю, в аналізі крові видно атипові клітини. До того ж знижується кількість інших елементів крові — тромбоцитів і лейкоцитів — і з'являються їхні аномальні форми. Фолієва кислота благотворно впливає на нервову систему і, отже, на наш настрій і працездатність. Вітамін B9 бере участь в утворенні еритроцитів, у роботі імунної системи, у процесі загоєння ран. Цей елемент протидіє накопиченню надлишкової кількості гомоцистеїну, який сприяє накопиченню холестерину і руйнівно впливає на судини. Надлишок гомоцистеїну також може стати причиною розвитку атеросклерозу, серцевої недостатності, тромбозу та інсульту. Фолієва кислота допомагає регулювати метаболізм гомоцистеїну і підтримує його нормальний рівень. Крім цього, фолієва кислота відіграє важливу роль в обмінних процесах в організмі. За її участі відбувається вироблення адреналіну, амінокислот, білка та інших важливих елементів. Також вона бере участь у виробленні серотоніну і сприяє здоров'ю нервової системи та мозку. Достатня кількість фолієвої кислоти може знизити ризик хвороби Альцгеймера, деменції та інших когнітивних розладів. Також зверніть увагу, що фолієва кислота допомагає контролювати рівень цукру в крові та зменшити побічні ефекти деяких ліків. Дефіцит фолієвої кислоти — один із найпоширеніших видів авітамінозу. За статистикою, навіть у найсприятливіших регіонах нестачу вітаміну виявляють у кожного п'ятого жителя. Перші ознаки нестачі речовини неспецифічні — стомлюваність, відсутність апетиту, безпричинна дратівливість. Однак якщо вчасно не вжити заходів щодо усунення авітамінозу, вже через кілька місяців фізичний і психічний стан людини може значно погіршитися.
Кому необхідно приймати CardioDrive:
- Усім, хто має захворювання серцево-судинної системи;
- Людям із підвищеним або зниженим артеріальним тиском;
- Тим, хто має підвищений рівень холестерину;
- Людям зі схильністю до захворювань серця для профілактики;
- Усім, хто стежить за своїм здоров'ям і розуміє важливість запобігання хворобам;
- Усім для поліпшення витривалості та переносимості фізичних навантажень;
- Людям, у кого порушений обмін речовин;
- Тим, хто вживає алкоголь і палить, а отже, перебуває в зоні ризику.
Спосіб застосування:
Дорослим по одній капсулі вранці, запиваючи великою склянкою води. За необхідності можна приймати дві капсули на день.
Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.
Зберігання:
Зберігати за кімнатної температури (не вище 25°C) в сухому, недоступному для дітей місці.
Форма випуску:
60 капсул.
Склад CardioDrive VISION:
Інгредієнти | 1 капсула | %NRV* |
Концентрат риб'ячого жиру, що містить: | 250 мг | ** |
— ейкозапентаєнову кислоту (EPA) | 82 мг | ** |
— докозагексаєнову кислоту (DHA) | 55 мг | ** |
Лляна олія | 200 мг | ** |
— відповідає 68% альфа-ліноленової кислоти (ALA) | ** | |
Очищена соняшникова олія | ** | |
Коензим Q10 | 30 мг | ** |
Вітамін Е | 12 мг | 100 |
Вітамін К2 | 50 мкг | 66 |
Вітамін D3 | 5 мкг | 100 |
Вітамін В6 | 1,4 мг | 100 |
Фолієва кислота | 200 мкг | 100 |
*NRV: Еталонне значення поживних речовин, %
**Добова доза не визначена