Кількість
|
Вартість
|
||
|
"S" (Synbiotic) ― унікальний комплекс живих біфідо- і лактобактерій, фруктоолiгосахаридів, здатний заповнити дефіцит корисної мікрофлори в кишківнику, що створює сприятливі умови для розвитку і збільшення обсягу власних корисних бактерій. За щоденного прийому цей комплекс допомагає захистити шлунково-кишковий тракт від колонізації патогенною мікробіотою і нормалізує корисну мікрофлору кишківника, тим самим зміцнюючи імунну систему і запобігаючи розвитку багатьох захворювань.
Синбіотик "S" містить біфідо- та лактобактерії з клінічно доведеною дією щодо поліпшення імунних функцій організму (Bifidobacterium lactis), імуномодулюючою дією в людей літнього віку (Lactobacillus casei), поліпшення стану та протидії запаленням у літніх людей із ревматоїдним артритом (Lactobacillus casei).
Живі біфідо- і лактобактерії є частиною корисної мікробіоти кишечника. Здорова кишкова мікрофлора синтезує необхідну кількість вітамінів (В1, В2, В6, К, фолієву кислоту, ніацин тощо). Біфідо- і лактобактерії сприяють активації імунних реакцій і відновленню ослабленого імунітету. Беруть участь у процесах травлення, підтримують функцію товстої кишки, полегшують закреп і зменшують метеоризм, здуття живота та діарею. Клінічні дослідження показують, що Lactobacillus rhamnosus GG виживають у шлунково-кишковому тракті та здатні відновити природний баланс корисної кишкової мікробіоти. Лактобактерії рамнозус GG мають здатність пригнічувати хвороботворні мікроорганізми та успішно зміцнюють бар'єрну функцію слизової оболонки кишечника. Більш того, Lactobacillus rhamnosus GG мають сильну взаємодію з імунною системою та чинять стимулювальну дію на імунні клітини.
Натуральні фруктоолігосахариди (ФОС) — це інгредієнти рослинного походження, які отримують із буряка шляхом ферментації бурякового цукру. Фруктоолігосахариди активізують і створюють сприятливі умови для розвитку та збільшення кількості власних корисних бактерій у кишечнику. Фруктоолігосахариди, як і інулін, належать до водорозчинних харчових волокон і є пребіотиком. ФОС збільшують кількість біфідобактерій і знижують кількість патогенних мікроорганізмів. Але крім підтримки корисного мікробіома, фруктоолігосахариди також сприяють всмоктуванню кальцію і магнію. Ця здатність ФОС дуже важлива для жінок у постменопаузі, оскільки вони перебувають у зоні ризику розвитку остеопорозу і підвищеної ламкості кісток. Регулярне вживання ФОС рекомендується під час лікування остеопорозу, ревматоїдного артриту, остеохондрозу та хребетних гриж. Клінічні дослідження показали позитивні результати вживання ФОС під час лікування синдрому хронічної втоми, розсіяної уваги та гіперактивності. Прийом такого пребіотика як ФОС знижує ризик появи діареї під час лікування антибіотиками.
Дефіцит біфідо- та лактобактерій є одним із патогенетичних чинників довготривалих кишкових порушень у дітей та дорослих, що призводить до формування хронічних розладів травлення. Усе це дає змогу розглядати біфідо- і лактобактерії як ефективний біокоректор і як одну з основних категорій функціонального харчування.
Властивості комплексу "S" (Synbiotic):
- Активізує процес травлення і покращує роботу всієї травної системи.
- Поповнює нестачу і збільшує популяцію корисної мікрофлори в кишечнику.
- Збільшує засвоєння поживних корисних речовин.
- Підвищує захист від токсинів, що потрапляють в організм з їжі та навколишнього середовища.
- Перешкоджає росту патогенних мікроорганізмів.
- Зменшує здуття живота та інші небажані симптоми.
- Захищає від побічної дії антибіотиків.
- Нормалізує імунітет завдяки імуномодулювальній дії лактобактерій L.casei. Особливо це важливо для людей старше 55 років.
- Лактобактерії L.casei покращують стан літніх людей з ревматоїдним артритом.
- Допомагає організму протистояти різним стресовим факторам, таким як незбалансоване харчування, городське життя тощо.
- Контролює рівень холестерину в організмі.
- Відновлює природний кислотно-лужний баланс в організмі.
- Регулюють кількість глюкози.
- Виводить важкі метали й токсини.
- Покращує обмін речовин в організмі.
- Пригнічує алергії.
Рекомендується в якості біологічно активної добавки до їжі — додаткового джерела пробіотичних мікроорганізмів (біфідобактерій і лактобактерій), молочнокислих мікроорганізмів, фруктоолігосахаридів.
*Дієтичні добавки не є заміною для збалансованого та раціонального харчування.
*Не є лікарським засобом.
ФОС (Фруктоолігосахариди), як і інулін, належать до водорозчинних харчових волокон і є пребіотиком. Як і клітковина, вони проходять у незміненому вигляді через верхню частину травного тракту, а перетравлення розпочинається тільки в товстій кишці, де бактерії і потрібні ферменти починають розщеплювати фруктоолігосахариди і використовувати їх як корм для себе. Таким чином, фруктоолігосахариди слугують добривом
для певних штамів корисних бактерій у кишечнику. Регулярне споживання ФОС важливе для підтримки мінерального балансу. Крім підтримки корисної мікрофлори, фруктоолігосахариди сприяють засвоєнню кальцію і магнію. Щоденний прийом ФОС сприяє зміцненню імунітету і росту кісток, що особливо важливо після 45 років, коли кальцій вимивається з організму. Щоденне вживання ФОС може запобігти виникненню виразкової хвороби та розвитку раку кишечника. Прийом пребіотиків, таких як фруктоолігосахариди, знижує ризик діареї під час лікування антибіотиками. Щоденне вживання БАДів, що містять фруктоолігосахариди, сприяє підвищенню працездатності, подовжує життя і покращує стан шкіри.
Лактобактерії рамнозус GG (Lactobacillus rhamnosus GG, LGG®) — цей штам є стійким до впливу кислоти шлункового соку та жовчі, тому під час перорального прийому бактерії досягають товстої кишки живими. Історія його досліджень налічує понад 1100 наукових публікацій, понад 300 з яких є клінічними дослідженнями. Штам LGG® має доведену клінічну ефективність за цілої низки захворювань і чинить позитивну дію щодо імунної функції та при гастроентерологічних захворюваннях. Він широко вивчений у різних галузях охорони здоров'я, пов'язаних із новонародженими, дітьми, вагітними жінками, дорослими і літніми людьми, і зарекомендував себе як повністю безпечний штам. Lactobacillus GG мають здатність пригнічувати хвороботворні мікроорганізми та успішно зміцнюють бар'єрну функцію слизової оболонки кишківника. Більш того, Лактобактерії рамнозус GG володіють сильною взаємодією з імунною системою і чинять стимулюючу дію на імунні клітини. Попереджають дисбаланс мікрофлори та антибіотик-асоційовану діарею під час і після прийому антибіотиків. Lactobacillus GG знижують вироблення цитокінів, пов'язаних з алергічними запаленнями, попереджають розвиток харчової алергії. LGG® синтезують амінокислоти, пантотенову кислоту, вітаміни К і групи В. Сприяють всмоктуванню заліза, кальцію, вітаміну D.
Біфідобактерії бреве (Bifidobacterium breve, B. breve) внаслідок ферментації вуглеводів виробляють молочну та оцтову кислоту (лактат і ацетат), створюючи довкола себе кисле середовище з руйнівною дією на патогенну та гнильну мікрофлору. Штам B. breve сприяє поліпшенню стану імунної системи. Bifidobacterium breve також ефективні в боротьбі з кандидозом у кишечнику у літніх людей, допомагаючи запобігти поширенню кандидозу на інші ділянки тіла та органи. Біфідобактерії бреве використовують під час лікування виразкового коліту в поєднанні з пребіотиками або іншими пробіотиками та стандартними методами лікування. Поєднання B. breve з Lactobacillus і традиційною терапією може подвоїти ефективність лікування Helicobacter pylori, одночасно зменшуючи негативні побічні ефекти. Біфідобактерії бреве синтезують амінокислоти, білки, вітаміни В1, В2, В6, В12, вікасол, ніацин і фолієву кислоти. Підтримують функцію товстої кишки, полегшують закрепи та зменшують метеоризм, здуття живота і діарею.
Біфідобактерії лактіс (Bifidobacterium Lactis, В. lactis) — потужний штам, який покращує функцію травної та імунної систем. B. lactis також відповідальний за розщеплення життєдіяльності організму та сприяє засвоєнню вітамінів і мінералів у кишечнику. Штам Bifidobacterium Lactis описаний приблизно в 400 наукових публікаціях і підтверджений більш ніж у 200 публікаціях, що описують клінічні дослідження. Штам В. lactis був протестований на великій кількості людей різних вікових груп, включно з недоношеними дітьми та літніми людьми, при цьому тестування проводили в різних сферах охорони здоров'я. B. lactis забезпечує колонізаційну резистентність, тобто стійкість до колонізації кишечника патогенними мікроорганізмами. Забезпечує більш м'яке і часте випорожнення кишківника, а також більш короткі та рідкісні епізоди рідких випорожнень. Підтримує здоровий рівень холестерину. Зменшує негативні наслідки для серця після перенесеного серцевого нападу. Дослідження засвідчили, що вживання штаму B. lactis разом із Lactobacillus rhamnosus GG знижувало у добровольців запальні процеси в роті та зменшувало кількість зубних відкладень.
Лактобактерії казеї (Lactobacillus casei, L. casei) продукують молочну кислоту, яка дає змогу знижувати рівень кислотності в травній системі та пригнічує ріст умовно-патогенних мікроорганізмів. Lactobacillus casei покращують регулярність дефекації (випорожнень), підтримують рівень кислотності шлунка, попереджають розвиток запальних захворювань кишківника, зменшують алергійні прояви в разі непереносимості лактози, полегшують запори, мають модулювальну дію на імунну систему, зменшують ризик розвитку діареї, спричиненої антибіотиками. L.casei збільшують частоту ерадикації (знищення) Helicobacter pylori, збільшують екскрецію оксалатів із сечею, тим самим знижуючи ризик утворення каменів у нирках, володіють високою протипухлинною активністю, особливо щодо сарком і колоректальних пухлин, знижують артеріальний тиск у хворих на гіпертензію. Будучи природним резидентом мікробіоти шлунково-кишкового тракту, Лактобактерії казеї здатні змінювати склад і метаболічну активність кишкової мікробіоти за рахунок збільшення кількості біфідобактерій у кишківнику і зниження активності β-глюкуронідази. Крім того, L.casei сприяють збільшенню кількості вологи в калі, тим самим покращуючи регулярність дефекації.
Лактобактерії плантарум (Lactobacillus plantarum, L. plantarum) продукують антимікробні речовини, що допомагають їм виживати в шлунково-кишковому тракті людини. Антимікробні речовини, що продукуються L. plantarum, чинять істотний вплив на патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми, особливо на бактерії групи кишкової палички (Escherichia coli), і, зокрема, по відношенню до дріжджових грибів роду Candida. Lactobacillus plantarum секретують протимікробні сполуки, такі як бактеріоцин, які пригнічують утворення патогенних грампозитивних і грамнегативних колоній. Лактобактерії плантарум покращують здатність організму боротися з опіковими та грибковими інфекціями, допомагають знизити частоту і тривалість застудних захворювань або грипу, знижують кров'яний тиск, зменшують сепсис підшлункової залози, стимулюють імунну систему в дітей із ВІЛ, знижують імовірність розвитку післяопераційної інфекції, ниркових каменів і пневмонії. Також було показано, що прийом Lactobacillus plantarum зменшує деякі шлунково-кишкові проблеми, спричинені активним розвитком дріжджових грибків у шлунково-кишковому тракті під час лікування антибіотиками. Ця бактерія також допомагає знизити всмоктування важких металів у кишечнику, зменшити накопичення металів у тканинах і знижує печінковий оксидативний стрес.
Молочний лактокок (Lactococcus lactis, L. lactis) — це вид грампозитивних нерухомих бактерій, які не утворюють спор. Останнє означає, що, як правило, ця бактерія не може колонізувати шлунково-кишковий тракт людини. За століття діапазон використання Молочного лактокока досяг величезних розмірів: від ферментації сиру, йогурту, квашеної капусти, огірків до медицини та генної інженерії. Lactococcus Lactiss почали використовувати для доставки цитокінів в організм людини — таким чином бактерії можна використовувати як живі носії активних речовин. Lactococcus Lactis використовується як вектор вакцини проти Streptococcus pneumoniae, бактерії, яка щорічно спричиняє понад 4 мільйони смертей у країнах, що розвиваються. Використання L. Lactis як вакцинного вектора для введення антигенів показало багатообіцяючі результати в індукції імунних відповідей, які знищують патогени ще на початкових стадіях їхньої активності в організмі. L. lactis стимулюють імунітет слизових оболонок до респіраторних збудників. Дослідження також показали деякий захист від нереспіраторних патогенів, таких як ВІЛ, вірус папіломи людини та малярійний паразит. Lactococcus Lactis використовувався в галузі протиракової терапії для секреції пептидів, які затримують міграцію ракових клітин.
Термофільний стрептокок (Streptococcus thermophilus) поглинає й переробляє лактозу (молочний цукор) і тому використовується під час лікування лактозної недостатності, чинить підкислювальну дію, забезпечуючи бактерицидний ефект щодо патогенних мікроорганізмів, а також здатний синтезувати й виділяти полісахариди. Завдяки своїй здатності продукувати полісахариди, Streptococcus thermophilus є цінним імуностимулювальним компонентом пробіотиків. Крім того, полісахариди формують своєрідний матрикс, у який укладені клітини представників інших пробіотичних бактерій, де вони знаходять комфортні умови для своєї життєдіяльності. Основна функція Streptococcus thermophilus ― бактерицидна, що забезпечує пригнічення розмноження патогенних мікроорганізмів у кишечнику. Як наслідок, знижує ризик виникнення шлунково-кишкових розладів, особливо у дітей. Термофільний стрептокок пригнічує ріст Helicobacter pylori (Хелікобактер). Завдяки проведеним клінічним випробуванням, цей вид бактерії визнано безпечним і рекомендовано для приймання навіть немовлятам. Використовується під час виробництва дитячого харчування. Бактерія має статус «Загальновизнаної безпечної», який присвоює Американське управління за контролем якості продуктів харчування на основі проведених досліджень. А також має статус «Кваліфікована презумпція безпеки» (QPS) від Європейського агентства з безпеки продуктів харчування (EFSA).
Синбіотик "S" необхідний:
- При закрепі або діареї.
- При підвищеному метеоризмі.
- У разі дискомфорту і болю в кишечнику.
- Під час приймання ліків, особливо антибіотиків.
- Під час запалення кишківника.
- При синдромі подразненої товстої кишки.
- При вживанні нездорової їжі.
- У разі ожиріння, порушень обміну речовин, цукрового діабету.
- Для поліпшення стану та протидії запаленням у літніх людей із ревматоїдним артритом (Lactobacillus casei).
- Для поліпшення імунних функцій організму (Bifidobacterium lactis).
Завдяки комплексу "S" ви зможете:
- отримати повноцінне та комплексне харчування;
- відновити мікрофлору кишківника, забезпечити його нормальну роботу;
- підтримати хорошу роботу шлунково-кишкового тракту;
- поліпшити склад своєї крові;
- підвищити імунітет, стійкість організму до інфекцій;
- підвищити захисні функції свого організму.
Переваги БАД "S":
- містить унікальний комплекс біфідо- і лактобактерій із клінічно доведеною дією щодо поліпшення імунних функцій організму (Bifidobacterium lactis), імуномодулюючою дією в людей похилого віку (Lactobacillus casei), поліпшення стану та протидії запаленням у літніх людей із ревматоїдним артритом (Lactobacillus casei);
- містить комплекс фруктоолігосахаридів (ФОС) із клінічно доведеною дією. Результати дослідження показують, що споживання ФОС збільшувало велику кількість корисних бактерій у кишківнику як за обсягом, так і за їх різноманітністю;
- ФОС, одержуваний із буряка, допомагає регулювати рівень глюкози. Не містить сухого молока, тому підходить для людей з непереносимістю лактози;
- виробництво "S" відповідає високим європейським і міжнародним стандартам GМР, ISO та харчової безпеки НАССР;
- ексклюзивна формула;
- рослинна капсула — підходить для вегетаріанців;
- європейська якість — виробництво Франція;
- не містить барвників і консервантів;
- використання компонентів у легко засвоюваному вигляді;
- інноваційна упаковка — легко носити із собою.
Спосіб застосування:
Дорослим по одній капсулі рано вранці, до сніданку, запиваючи повною склянкою води.
Протипоказання:
Індивідуальна непереносимість компонентів продукту.
Зберігання:
Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури не вище 20°С (оптимально — в холодильнику).
Форма випуску:
30 капсул.
Склад комплексу "S" (Synbiotic):
Активні інгредієнти | Кількість на 1 капсулу |
ФОС (фруктоолігосахариди), де активних ФОС: |
300 мг 270 мг |
Лактобактерії рамнозус GG, де активних Lactobacillus GG: |
40 мг 25 мг (2,5 × 109 CFU) |
Суміш молочнокислих бактерій, де активних бактерій: |
40 мг 25 мг (2,5 × 109 CFU) |
Біфідобактерії бреве (16,7%) | 4,15 мг (4,15 × 108 CFU) |
Біфідобактерії лактіс (16,7%) | 4,15 мг (4,15 × 108 CFU) |
Лактобактерії казеї (16,7%) | 4,15 мг (4,15 × 108 CFU) |
Лактобактерії плантарум (16,7%) | 4,15 мг (4,15 × 108 CFU) |
Молочний лактокок (16,7%) | 4,15 мг (4,15 × 108 CFU) |
Термофільний стрептокок (16,7%) | 4,15 мг (4,15 × 108 CFU) |
*CFU: Colony Forming Unit (Колонієутворююча одиниця)